Regulamin

Regulamin określa zasady sprzedaży przez sklep internetowy należący do firmy

Handlotex Mariola Tatulińska z siedzibą w Szczecinku,  ul. Waryńskiego 8, 78-400 Szczecinek

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

 

2. Zamówienia są przyjmowane przez sklep internetowy, pocztą elektroniczną  lub telefonicznie w dni od poniedziałku do soboty od godz. 8-16. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia w ciągu 48 godz.

 

3.   Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:

 

      - w przypadku płatności „za pobraniem” -  od 2 do 7 dni roboczych,  

      - w przypadku płatności przelewem /przedpłata/ - od 2 do 7 dni roboczych od momentu zarejestrowania przedpłaty na konto.

 

4.   Przewidywany czas dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej - 2 dni robocze.

 

5.  Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

6.   Do każdej wysyłanej paczki dodawany jest paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie klienta faktura VAT.

 

7.  Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

      Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie,

      wprowadzania nowych towarów, prowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych.

8. Towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS  /General Logistics Systems/,

      - koszt dostawy:

     15,50 zł w przypadku płatności przelewem /przedpłata/

     18,50 zł w przypadku płatności „za pobraniem”.

9.   Zamówienia produktów niestandardowych, tzn. o wymiarach lub kolorach innych niż dostępne na stronie oraz szytych na zamówienie klienta powinny być składane przez koszyk, wszystkie dodatkowe informacje należy wpisać w komentarzu do zamówienia.

 

10. Zastrzegamy sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia jeżeli Klient w trakcie zamówienia przesyła dodatkowe zmiany.

 

11. Zamawiający, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem  (OŚWIADCZENIE O ZWROCIE)

 

12. W przypadku skorzystania z uprawnienia ZWROTU Zamawiający zobowiązany jest w ciągu 10 dni  odesłać dostarczony towar, który nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony na adres sprzedawcy wraz z dowodem zakupu (paragon, faktura). Sprzedający gwarantuje zamawiającemu, który skorzysta z prawa odstąpienia od umowy zwrot kwoty równej cenie towaru oraz kosztów transportu. Zwrot  zostanie dokonany w ciągu 5 dni roboczych przelewem na wskazane przez Zamawiającego konto bankowe.  Zamawiający odsyła towar na własny koszty.

 

13. Towary o właściwościach określonych indywidualnie przez Zamawiającego np. produkty o niestandardowych wymiarach, szyte na specjalne zamówienie klienta, nie podlegają zwrotom. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje także w pozostałych przypadkach wskazanych w art.38 ustawy z dn. 30 maja 2014r o prawach konsumenta (Dz.U. poz.827)

 

14. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy. Odesłanie zamówionego towaru następuje na koszt sprzedawcy.

 

15. Reklamacje (FORMULARZ REKLAMACYJNY) rozpatrywane są w terminie 14 dni.

Zamawiający będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty związane z dostarczeniem reklamowanego towaru które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zostaną mu zwrócone. Zamawiający  o jej rozstrzygnięciu zostanie poinformowany w formie pisemnej na adres korespondencyjny lub w formie elektronicznej.

W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy towar w miejsce reklamowanego bądź dokonywany jest zwrot należności za towar na konto bankowe. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, sprzedawca zareklamowany towar odsyła na koszt Zamawiającego.

 

16. Sprzedawca nie odpowiada za różnice pomiędzy towarem w rzeczywistości a na zdjęciu, które wynikają z indywidualnych ustawień komputera Kupującego. Mowa tutaj o różnicach kolorów, proporcji, saturacji i innych podobnych parametrów, które mają wpływ na błędne postrzeganie oferowanego towaru przez Kupującego. 

17. Oświadczamy, że dane osobowe podawane na formularzu są gromadzone i przechowywane zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 O ochronie danych osobowych.

 

Pliki do pobrania

Oświadczenie o zwrocie

Formularz reklamacyjny